Динамо Київ 18 Серпня, 14:04 937
«Динамо» U-17 по пенальті поступилося у фіналі та стало другим на турнірі Андрія Гаваші | 19-27
На міжнародному футбольному турнірі на честь Андрія Гаваші настав час вирішальних матчів.

На міжнародному футбольному турнірі на честь Андрія Гаваші настав час вирішальних матчів. Після перемоги над донецьким «Шахтарем» у фінальному поєдинку динамівці зустрілися із київським ОК ім. І. Піддубного, який у півфіналі переміг УФК «Дніпро» у серії пенальті з рахунком 4:3 (основний час – 0:0). Відзначимо, що через травму тренерський штаб динамівців не міг розраховувати на Іллю Скрипника, який спочатку був внесений у протокол, але на розминці відчув біль і не зміг зіграти.

Поєдинок вийшов цікавим та напруженим. Щоправда, спочатку команди певний час придивлялися одна до одної, але потім динамівці перемістили гру на чужу половину поля і почали регулярно створювати загрозу чужим воротам. Небезпечних ударів із меж штрафного майданчика завдавали Євтушенко, Урсолов, Волошин, але до певного часу надійно діяли воротар та захисники ОК ім. І. Піддубного. Чудову подачу робив Волошин, кутовий подавав Попов, завершального удару завдавав Микитишин, але кожного разу не вистачало зовсім трішки, щоб м’яч опинився у сітці. Втім, з кожною атакою динамівці підбиралися все ближче до володінь номінальних гостей, і здавалося, що гол був питанням часу. Наша команда багато комбінувала. Використовувала фланги і центр поля, але ані подачі до штрафного майданчика, ані простріли, ані стандартні положення практичної вигоди господарям не приносили.

На останній хвилиині тайму найближчим до того, щоб вивести свою команду уперед був Дячук, але його удар прийняла на себе стійка! Одразу ж гості вибігли у стрімку контратаку, розвернули її напрям та вивели на ударну позицію Диянчука, той підробив м’яч, підготував удар, але пробив сильно і набагато вище воріт. Отже, основні події комнади залишили на другий тайм.

Але і по по перерві глядачі не побачили забитих м’ячів. Одразу після початку другої половини зустрічі суперник скористався помилкою динамівців і ледь не відправив м’яч у сітку, але Ігнатенко виправив ситуацію і нейтралізував загрозу. Надалі гра продовжувалася у руслі паршого тайму: «Динамо» атакувало, ОК ім. І. Піддубного – захищався, іноді знаходячи моменти для гострих контрвипадів.

У динамівців же два хороших моменти поспіль мав Міщенко, але його перший удар суперники перевели на кутовий, а після подачі з корнера м’яч знову відскочив до Олександра, він з правого кута штрафного майданчика спрямовував м’яч у дальню «дев’ятку», але воротар Руденко якимось дивом у стрибку встиг витягти м’яч з-під поперечини! А одного разу м’яч таки опинився у сітці воріт суперника, коли його у падінні проштовхнувтуди Бакушкін, але арбітр взяття воріт відмінив через офсайд.

У відповідь гості ще кілька разів потурбували Ігнатенка, причому, досить небезпечно, але наш воротар кожного разу виручав свою команду, реагуючи на удари із різних дистанцій і позицій. Вже у компенсований час до воріт проривався Бакушкін, але суперники застосували колективний відбір та перехопили м’яч.

Тож, як і у півфінальному поєдинку із «Шахтарем», переможець визначався у серії післяматчевих пенальті. Передбачаючи таку перспективу, тренерський штаб ОК ім. І. Піддубного на останній хвилині замінив воротаря, і не прогадав – той, відбив два удари, чого виявилося достатньо для підсумкової перемоги, а Денис Ігнатенко - один. Тож на VI міжнародному турнірі на честь Андрія Гваші «Динамо» U17 здобуло срібні нагороди.

Турнір на честь А. Гаваші (U17). Фінал

18.08.2019. Ужгород, стадіон «Авангард». 150 глядачів.

«Динамо» U17 (Київ) – ОК ім. І. Піддубного (Київ) – 0:0 (3:4 по пен.)

«Динамо»: 12. Ігнатенко (к), 15. Опанасенко, 4. Дячук, 22. Малиш, 13. Єгоров (8. Мисляй, 47), 14. Євтушенко (18. Тимошенко, 41), 6. Баранюк (19. Хацкевич, 65), 11. Урсолов (21. Бакушкін, 60), 16. Микитишин (20. Міщенко, 57), 10. Волошин, 7. Попов (9. Слободян, 41).

ОК ім. І. Піддубного (стартовий склад): 1. Руденко, 5. Фриз, 16. Петрищенко, 18. Уруський, 13. Кравчук, 10. Власюк, 9. Шут, 20. Богдан, 17. Іродовський, 8. Диянчук, 11. Овчарук.