«Ференцварош» Реброва несподівано зазнав розгрому від «Академії Пушкаша»

Футбол України 25 Серпня, 21:20 1420
«Ференцварош» Реброва несподівано зазнав розгрому від «Академії Пушкаша» | 19-27
«Ференцварош» Сергія Реброва у 4 турі чемпіонату Угорщини поступився «Академії Пушкаша» (1:4).

У стартовому складі гостей на поле вийшов лише один з трьох українських футболістів – Данило Ігнатенко. Ігор Харатін та Олександр Зубков залишились поза заявкою на гру.

Команда українців швидко вийшла вперед, вже на 12 хвилині. Проте на перерву колективи пішли за нічийного рахунку – 1:1. У другій половині зустрічі «Ференцварош» пропустив тричі, а ось збільшити рахунок на свою користь не зумів. Розгромна поразка команди Реброва – 1:4.

Після 4-го туру «Ференцварош» посідає 9 місце у турнірній таблиці чемпіонату Угорщини з 3-ма очками, маючи ще 2 матчі у запасі.