Збірна України U-17 стартувала з перемоги на турнірі імені Баннікова

Футбол України 26 Серпня, 20:36 961
Збірна України U-17 стартувала з перемоги на турнірі імені Баннікова | 19-27 Фото: УАФ
У стартовому матчі турніру ім. Віктора Баннікова збірна України U-17 перемогла однолітків з Латвії.

Сьогодні на стадіонах Києва, Бучі, Борисполя та Обухова розпочався 16-й за ліком Турнір Віктора Баннікова. У ньому беруть участь юнацькі збірні U-17 (футболісти не старші 2003 року народження). За головний приз змагаються вісім команд: Україна, Латвія, Азербайджан, Ізраїль, Туреччина, Литва, Білорусь та Словаччина.

Синьо-жовті у своєму першому поєдинку на турнірі в Бучі на стадіоні «Ювілейний» зустрічалися з командою Латвії. У першому таймі господарі змагань мали відчутну перевагу, але відзначитися змогли лише одного разу. Голкіпер латвійців Клава втратив м'яч біля власних воріт, чим і скористався Хлань. Українець першим ударом влучив у стійку, але сам же і встиг на добивання. 1:0.

Другий тайм синьо-жовті розпочали ще активніше. За перші п'ять хвилин після перерви мали нагоди збільшити перевагу нашої команди Кононов, Бомащук і Хлань. А за чотири хвилини вже Волошин потужно пробив поруч зі стійкою.

Але тут, як це буває у футболі, м'яч влетів у ворота підопічних Олександра Петракова. На 60-й хвилині Роман збив у власному штрафному Пузирєвскіса, й арбітр вказав на точку. Удар Вапне був влучним. 1:1.

Однак ігрова перевага нашої команди все ж далася взнаки. На 66-й хвилині Урсулов зробив передачу до штрафного майданчика суперника, а там краще за всіх розібрався із ситуацією Кононов. 2:1.

А на останніх секундах матчу латвійці залишилися вдесятьох: капітан нашого суперника Вільніс сфолив, аби не дозволити Микитишину вийти сам на сам із кіпером. Утім, більше забитих м'ячів глядачі не побачили.

У підсумку Україна розпочала 16-й Турнір Віктора Баннікова з перемоги.

Турнір Віктора Баннікова

Група А. 1 тур

Україна (U-17) — Латвія (U-17) — 2:1 (1:0)

Голи: Хлань (29), Кононов (66) — Вапне (60, з пенальті).

Україна (U-17): Пузанков, Роман, Мампассі, Дячук, Волошин (Квасниця, 67), Урсулов (Танчак, 67), Попов (Теслюк, 56), Хлань (Микитишин, 56), Кононов (Биков, 72), Хромей (Яцик, 67), Бомащук (Лебедєв, 56).

Латвія (U-17): Клава, Хонс, Вільніс, Бушмейстерс (Рашцевскіс, 55), Мілайс (Рекіс, 55), Каушеліс (Остапенко, 70), Вапне, Новіковс, Пінкевичс, Пузирєвскіс, Давідс Седс.

Вилучений: Вільніс (80+3).

Нагадаємо, що 27 серпня українці у другому матчі Турніру Віктора Баннікова зіграють проти збірної Азербайджану. Гра відбудеться на стадіоні «Ювілейний» у Бучі (початок — о 17.00).