«Динамо» - «Шахтар» на каналах «Україна» і «Футбол 2». ВІДЕО

Динамо Київ 14 Травня, 15:02 1466
«Динамо» - «Шахтар» на каналах «Україна» і «Футбол 2». ВІДЕО
У четвер 15 травня о 19:55 – пряма трансляція фіналу Кубка України на каналі «Україна» та вперше в історії турніру в HD-якості на телеканалі «Футбол 2».

Ексклюзивно в ефірі каналів «Україна» та «Футбол 2» глядачі дізнаються, хто стане переможцем одного з найдраматичніших протистоянь у вітчизняному футболі. Матч за Національний Кубок відбудеться у Полтаві, де за нього боротимуться культові українські команди «Динамо» і «Шахтар». З місця подій матч коментуватимуть Сергій Панасюк та Олександр Сопко.

Висвітлення поєдинку за участю українських футбольних грандів розпочнеться о 19:00 на каналі «Футбол 2» виїзною студією інформаційно-аналітичної програми «Футбол LIVE». Ведучий Іван Гресько з експертами Йожефом Сабо та Сергієм Морозовим проаналізують стан команд і зроблять свої прогнози на матч. Також в ефірі – коментарі гравців, ексклюзивні прямі включення та інтерв'ю.

Після завершення поєдинку відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців, а о 22:15 в післяматчевій студії програми на каналі «Футбол 2» на глядачів чекає розгорнутий аналіз гри.

Дивіться пряму трансляцію фінального матчу Кубка України з футболу 15 травня о 19:55 на телеканалі «Україна», а також в HD-якості на каналі «Футбол 2».

Нагадаємо, що канали «Україна», «Футбол 1» і «Футбол 2» – офіційні транслятори фіналу Кубка України.