Польща знову не в осені, анти-досягнення України. Географія учасників євросезону

Світовий футбол 30 Серпня, 12:37 1180
Польща знову не в осені, анти-досягнення України. Географія учасників євросезону
За підсумками кваліфікаційної кампанії.

Боротьба на виліт завершилася. Тепер кожна з команд, що пройшла в осінь, зіграє мінімум шість поєдинків. І аж після того відбудеться черговий «поділ» географічної карти учасників єврокубків сезону 2019/20.

26 країн з 55-и, представлених в таблиці коефіцієнтів, вже втратили всіх єврокубкових представників. Найболіснішими втрати стали для Білорусі, Ізраїлю, Польщі, Словенії, Литви, Латвії, Вірменії, Албанії, Північної Македонії, Боснії і Герцеговини, Молдови, Ірландії, Фінляндії, Грузії, Мальти, Ісландії, Уельсу, Північної Ірландії, Чорногорії, Естонії і Фарерських островів, які втратили по чотири команди.

Сан-Марино, Андорра і Гібралтар втратили по трьох представників, Косово втратило дві команди, Ліхтенштейн – одну.

Ізраїль з 23-ї позиції в ТК – найбільш рейтингова асоціація, що втратила всіх представників у кваліфікації. Відзначаємо черговий провал Польщі. Попри гарну роботу сусідів в плані футбольного маркетингу і менеджменту, з результатами складається погано. Для Польщі вихід бодай однієї команди до групи ЛЧ / ЛЄ – уже досягнення.

Люксембург з 39-го місця в ТК – найменш рейтингова асоціація, яка провела представника до групового етапу.

Лише чотири асоціації зберегли максимальну кількість учасників за підсумком кваліфікації. Це Англія, Іспанія, Німеччина і Португалія.

Росія і Україна – єдині з топ-11, хто втратив по двох учасників.

Швейцарія – єдина асоціація з розташованих нижче 12-го місця в ТК, кому вдалося зберегти після кваліфікації більше двох команд.