Юрій Мороз: «Такі перемоги ще більше згуртовують команду»

Динамо Київ 1 Вересня, 10:28 690
Юрій Мороз: «Такі перемоги ще більше згуртовують команду»
​Старший тренер «Динамо» U21 прокоментував вольову перемогу своєї команди над «Зорею» в Запоріжжі.

- Хлопці - молодці, дотиснули, витягли гру. Але якщо результат позитивний, то якість гри залишає бажати кращого. Ми весь час налаштовуємо гравців, аби вони домінували на футбольному полі. Сьогодні не все гладко виходило, але хлопці грали до кінця і вирвали таку важливу перемогу.

- Чи здивувала вас у хорошому сенсі така яскрава гра Надольського?

- Він завжди у нас виділяється за своїми «руховими» якостями. І сьогодні те, як він переміщався, рухався на футбольному полі, і призвело до трьох голів, які він забив. Він давно до цього йшов, щось не виходило, але сьогодні його «прорвало».

Однак повторюся, гра в обороні викликає в мене побоювання. В обороні ми припускалися дитячих помилкок. Не було початку гри і був дуже слабкий контроль м'яча. Зрозуміло, що ми програвали, поспішали. Але при цьому був поспіх, але не було швидкості. Це спантеличує. Будемо намагатися в тренувальному процесі це виправити.

- Важливу роль у переможному результаті зіграла реалізація стандартних положень. Чи були це домашні заготовки чи імпровізація?

- І те, і інше. Усе приносить результат. Хлопці відпрацьовують, правильно біжать, завершують, виграють боротьбу і забивають голи, що відображається на табло.

- Ви отримали порцію адреналіну в кінці зустрічі?

- Так, і це приємні моменти. Начебто радіти поки нічому, але найголовніше, що такі моменти ще більше згуртовують команду. Коли після переможного гола хлопці побігли і почали один одного обіймати, і Сіді - всі! Це важливий момент для мене, як для тренера.