​Джерело: Деякі футболісти «Динамо» висловили претензії тренерському штабу

Динамо Київ 4 Вересня, 17:55 3470
​Джерело: Деякі футболісти «Динамо» висловили претензії тренерському штабу | 19-27
Популярний журналіст і телеведучий Ігор Циганик поділився своїми інсайдами з табору київського «Динамо».

— Те, як команда зіграла у другому таймі з «Зорею» — ні в які ворота не лізе, і після гри в роздягальні команди була досить серйозна розмова між футболістами і тренерським штабом. Було все непросто. І я знаю точно, що деякі футболісти висловили претензії тренерському штабу щодо того, що вони не розуміють, як вони готуються до поєдинків і що від них вимагає тренер. Тобто, якщо раніше, при попередньому тренері, від них була потрібна одна гра, то зараз перед ними стоять зовсім інші вимоги.

Михайличенко зовсім по-іншому будує гру: вихід з оборони через довгу передачу. Потрібно добігати і діставати цей м'яч. А для цього потрібно бути функціонально готовим. Зараз в «Динамо» йде робота над фізикою. І якраз той провал у другому таймі з «Зорею» пов'язаний з тим, що команда грала на тлі великих фізичних навантажень. Але самим футболістам на даному етапі потрібно перенавчатися, і поки що їм не вдається знайти спільної думки з головним тренером щодо того, що вони повинні робити.

Михайличенко -апологет тактики Лобановського, і вимагає, щоб перехід з оборони в атаку був за рахунок довгої передачі. Це повинен бути швидкий перехід, ніякого контролю м'яча. Це все має на увазі дуже великий обсяг роботи, і не ясно, чи зможе це все команда виконувати, чи готові футболісти функціонально. Ось цей дисбаланс і виливається в нинішній результат. Наскільки мені вдалося дізнатися, серед гравців є досить багато незадоволених тим, яку гру зараз будує Михайличенко, — сказав Циганик в ефірі програми «Циганик Live».