Післяматчева прес-конференція тренера збірної Литви

Збірна України 7 Вересня, 21:49 4418
Післяматчева прес-конференція тренера збірної Литви
Головний тренер збірної Литви Вальдас Урбонас провів прес-конференцію після поразки від збірної України (0:3) в матчі відбору на Євро-2020.

- По-перше, вітаю українську команду з перемогою. Для нас не стала сюрпризом сильна гра суперників, ми цього й очікували. Намагалися більше сконцентруватися на грі в центрі. Але наші індивідуальні помилки негативно вплинули на результат. Хочу подякувати нашим гравцям за гарний настрій на гру та самовіддачу. Потрібно визнати, що суперник був дуже сильним, як ми й очікували.

- Як ви можете оцінити гру складу, обраного вами на гру?

- Ми зараз знаходимося на стадії експериментів і перевірки гравців, навіть у незвичних для них ситуаціях. Загалом, я задоволений грою хлопців. У другому таймі ми могли б зіграти більш агресивно, але вийшло так, як вийшло. В цілому я задоволений грою своєї команди.

- На вашу думку, хто є фаворитом нашої відбіркової групи?

- Складно вибирати фаворитів, оскільки ми поки не грали з Португалією. Україна, Португалія та Сербія явно виділяються в нашій групі, тому вони, напевно, все вирішуватимуть у матчах між собою.

- Яка ситуація зі здоров’ям найкращого гравця Литви минулого року – Арвідаса Новіковаса? Чи відновиться він до матчу-відповіді в Україні?

- Нам дуже шкода, що Новіковас не зміг нам допомогти. Він проходить реабілітацію після травми, нам не вистачало його в нападі. Сподіваємося, що в жовтні він повернеться до складу.

- Чого ви очікуєте від майбутніх матчів кваліфікації на Євро-2020?

- Я розумію, що попереду у нас складні ігри та потрібна буде ротація складу. Необхідно перевіряти варіанти комплектації команди. Наш найближчий суперник, збірна Португалії – одна із топ-команд, і ми готуємося гідно прийняти її.

- Як ви можете прокоментувати те, що литовських вболівальників на матчі було менше, ніж українських?

- Я не думаю, що нам не вистачало підтримки і це якось вплинуло на гру. Радий, що стадіон був заповнений і було створене свято для вболівальників. На жаль, з нашого боку майже не було ударів у бік воріт, в цьому плані ми нічого не показали.