«Конфлікту нема, є діалог», – Циганик розповів, що відбувається в «Динамо»

Джерело фото: ФК Динамо

Динамо Київ 944 10 Вересня, 18:49

Ведучий програми «Профутбол» Ігор Циганик розповів, що ж насправді відбувається в київському «Динамо».

«Конфлікту як такого нема. Триває робочий процес. Змінився головний тренер і змінилися вимоги до футболістів. У Хацкевича були прекрасні стосунки з футболістами, але вони перейшли межу, і почалась якась фамільярність. На тренуваннях, ще десь. Не зумів Хацкевич знайти необхідних вимог до гравців.

Михайличенко поставив перед командою нові вимоги, вказав, на що не закриватиме очі. І зараз футболістам потрібно розібратись, чи можуть вони виконувати ці вимоги. І тут йде абсолютно нормальний діалог, навіть якщо він йде в якомусь певному конфлікті. Михайличенко вимагає функціональної готовності гравців. Він побачив, що команда десь не готова, і дав навантаження. Деякі гравці до такого не звикли і починають не розуміти, що відбувається.

Цей шлях повинен дати результат. Спочатку підготувати команду функціонально, а далі будувати тактику. Адже та гра, яку будує Михайличенко, вимагає серйозної фізичної підготовки. Футболісти повинні послухати тренера, їм зараз потрібно думати про те, щоб виходити на поле і грати. Конфлікту нема, є діалог. Можливо, не завжди в позитивному ключі він проходить, але це робочий процес», – розповів Ігор Циганик в ефірі програми ЦиганикLIVE.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100