Українські футболісти отримали рейтинг FIFA 20
Футбол України 2970 10 Вересня, 19:11

24 вересня вийде головний футбольний симулятор FIFA 2020.

Але вже відомі рейтинги українських футболістів в грі.

EA Sports кожен футбольний сезон визначає загальний рейтинг гравців, який складається з багатьох параметрів. З яких можна виділити 6 основних: Швидкість (PAC), Удар (SHO), Пас (PAS), Дриблинг (DRI), Захист (DEF), Фізика (PHY).

Найбільш рейтинговим українським футболістом в новій FIFA стане екс-форвард київського «Динамо» і «Мілана» Андрій Шевченко. Легендарний нападник отримав статус ікони (легенди), та буде представлений в новій грі відразу в трьох картках - різні періоди в кар'єрі Шеви.

У Марлоса балів стільки ж, як у Жезуса і Санчеса. Українські футболісти отримали рейтинг FIFA 20 - изображение 3

З нинішніх українських гравців найбільш високо розробники симулятора оцінили атакуючого півзахисника «Шахтаря» Марлоса. Хавбек отримав 82 бали, примітно, що аналогічну ж оцінку мають такі світові зірки, як: Олів'є Жиру, Алексіс Санчес і Жезус.

У Марлоса балів стільки ж, як у Жезуса і Санчеса. Українські футболісти отримали рейтинг FIFA 20 - изображение 4

Крім Марлоса «рідкісну золоту» картку отримали вінгер «Вест Хема» Андрій Ярмоленко, півзахисник «Аталанти» Руслан Маліновський і лівий захисник «Манчестер Сіті» Олександр Зінченко.

У Марлоса балів стільки ж, як у Жезуса і Санчеса. Українські футболісти отримали рейтинг FIFA 20 - изображение 5У Марлоса балів стільки ж, як у Жезуса і Санчеса. Українські футболісти отримали рейтинг FIFA 20 - изображение 6

Вашій увазі всі українські футболісти які отримали «золоту картку».

У Марлоса балів стільки ж, як у Жезуса і Санчеса. Українські футболісти отримали рейтинг FIFA 20 - изображение 7

Найбільш рейтингові «срібні» гравці України.