Збірна України розписала шалену нічию з Нігерією

Збірна України 10 Вересня, 23:27 1666
Збірна України розписала шалену нічию з Нігерією | 19-27
«Жовто-сині» зіграли внічию з національною командою Нігерії у товариському матчі на «Дніпро-Арені» (2:2).

Збірна Нігерії відзначилась швидким голом вже на 4-й хвилині матчу. Калу накрутив трьох наших гравців на лівому куті штрафного майданчика, вчасно помітив забігання Івобі, а той знайшов вільного Арібо перед воротами Луніна, який не мав жодних шансів після удару впритул.

Україна, проваливши стартовий відрізок, отямилась лише після десятої хвилини поєдинку та провела дві перспективні атаки.

Спершу ніхто не зреагував на небезпечний простріл Караваєва вздовж воротарського, згодом Мораєс отримав прекрасну розрізну передачу від Зінченка й вийшов віч-на-віч з голкіпером Узохо, але переграти його Жуніор не зміг.

Нігерія відповіла контратакою 2-в-2, в завершенні якої Івобі накинув м'яч у штрафний точно на голову Аделеє – Лунін витягнув сферу з-під поперечки.

Підопічним Шевченка дуже непросто було розкривати оборону суперника.

Черговий провал на правому фланзі збірної України завершився фолом Караваєва на Калу, і арбітр призначив пенальті. Осімхен переграв Луніна і зробив разунок 2:0. Складним видався матч для молодого українського голкіпера.

На 36-й хвилині поле через пошкодження покинув Жуніор Мораєс, якого замінив Роман Яремчук.

Чуквуезе вкотре пробивав здалеку – Лунін на місці.

Двічі поспіль з близької відстані пробивав в рамку воріт Нігерії Циганков, але чудово в рамці відіграв воротар.

Перший тайм явно не вдався команді Шевченка.

На старті другого тайму українцям пощастило: Лунін помилився на виході, залишивши ворота порожніми, однак поки нігерійці розвернулися й завершили атаку ударом Івобі з лінії штрафного, Андрій встиг повернутися. Алекс пробив неточно.

Дивом не зуміли відзначитись українці. Ярмоленко з вбивчої позиції не зміг акцентовано пробити, після чого могли в порожні ворота забивати Яремчук і Циганков, але обидва пролетіли повз м'яч.

Андрій Шевченко вирішив внести корективи: спочатку Ярмоленка замінив Марлос, а Коваленка - Буяльський. Згодом тренерський штаб зробив подвійну заміну: Коноплянка вийшов на газон рідної «Дніпро-Арени» замість Циганкова, а Шепелєв замінив Маліновського.

На 78-й хвилині Зінченко замкнув пас Караваєва справа, пробивши точно в ближній кут воріт Нігерії!

Через дві хвилини українці зрівняли рахунок. Яремчук вирвався віч-на-віч і переграв Узохо 2:2! Щоправда, повтори показують, що Роман підіграв собі рукою, але то таке.

Чудово зі штрафного у ближній кут вистрілив Коноплянка, однак воротар Нігерії врятував свою команду.