Ярмоленко пояснив, чому збірна України не змогла обіграти Нігерію

Збірна України 11 Вересня, 11:07 1330
Ярмоленко пояснив, чому збірна України не змогла обіграти Нігерію | 19-27 Фото: Александр Попов / dynamo.kiev.ua
Півзахисник збірної України, капітан команди Андрій Ярмоленко розповів про товариський матч із Нігерією.

«Вийшла цікава гра, нелегка для нас. Нам протистояв хороший суперник і, думаю, з нашого боку було дуже багато помилок. Вже на наступному зборі розберемо цю гру і будемо рухатися далі.

З настроєм взагалі ніяких проблем не було. Я перед грою казав, коли приїжджаєш в національну збірну, то тут не може бути товариських ігор. Сьогодні прийшов повний стадіон, люди дивляться по телевізору. Як ти можеш не віддаватися, коли одягаєш футболку збірної? Вважаю, що суперник нав'язав свою гру, вони здорово вибігали в контратаки, і у нас з цим були проблеми в першому таймі. У другому таймі ви перебудувалися, тренерський штаб трохи перебудував гру, і вже було менше цих контратак.

Мій стан? Відчуваю себе добре, виглядаю непогано (сміється). Насправді, нелегко, але з кожною грою відчуваю себе все краще і краще. Звичайно, потрібен час і, думаю, все це прекрасно розуміють. Я пропустив 10 місяців, і це тільки моя четверта гра в основному складі. Не зіграв ще жодного повного матчу. Проте, з кожною грою відчуваю себе все впевненіше. Всі професійні футболісти розуміють, про що я говорю.

Наші пропущені голи? Ми, півзахисники, втрачали сьогодні досить-таки прості м'ячі. Коли ми відкриті, у суперника з'являються вільні зони, і у них практично всі гравці швидкі. У першому таймі ми втрачали дуже багато м'ячів в середині поля і через це були контратаки на наші ворота», – сказав Ярмоленко в ефірі телеканалу «Футбол».