Лунін: «Нігерійці створювали свої моменти тільки після наших помилок»

Джерело фото: Александр Попов / dynamo.kiev.ua

Збірна України 305 11 Вересня, 11:23

Воротар збірної України — про матч проти збірної Нігерії.

Андрій, ти повернувся в своє рідне місто. Які враження після гри, зіграної на Дніпро-Арені?

— Божевільна, чудова підтримка, рідний стадіон. Емоції були особливі, тому я дуже радий і вдячний Андрію Миколайовичу, що мені дав зіграти, тому що я без практики поки, 45 хвилин під час передсезонки — це не так багато, тому спасибі за можливість, а вболівальникам за підтримку.

— Кажеш, що без практики, але сьогодні ти показав, що знаходишся в хорошій формі, багато разів рятував наші ворота...

— Я намагаюся відсутність практики в даній ситуації компенсувати хорошими тренуваннями, допрацьовувати більше. Я дотримуюся принципу: робота завжди винагороджується.

— Очікував від збірної Нігерії такої агресії, силової гри?

— Ну силову гру, звичайно, чекали, це африканська команда, вони добре готові фізично, добре біжать, але мені здається, вони сьогодні більше зіграли за рахунок наших помилок. Ми багато втрачали м'ячі, і все, що вони створили, це були контратаки. Позиційного, награного чогось вони не зробили. При цьому потрібно враховувати, що в контратаки вони тікали дуже здорово.

— Можливо, ваші помилки - це наслідок того, що не дуже добре вивчили збірну Нігерії, недостатньо теоретично попрацювали?

— Я б не сказав, тому що, як мені здалося по грі (тренерському штабу видніше), тактичних якихось помилок багато не було, більше технічних: обрізалися в передачах, тому багато контратак пропустили.

— З яким настроєм Андрій Лунін залишає Дніпро-Арену?

— З відмінним.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100