Суддівський аналіз матчу Україна – Нігерія
Збірна України 1261 11 Вересня, 12:33

Суддівство в товариському матчі – тема десята. Та все ж хочеться оцінити роботу Паоло Валері в силу значимої кількості складних для арбітражу епізодів.

Екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар зазначив, що пенальті у ворота збірної України в першому таймі був призначений справедливо. Самуель Калу прокинув м'яч, а Караваєв в намаганні зупинити суперника заважав його просуванню. Це, як зазначив Ступар – елементарні речі для суддівства.

До моменту за участю Бурди на початку другого тайму експерт підходить обережно. Не надто дії Микити переконали в тому, що був фол, який тягнув на призначення одинадцятиметрового. Хоча, якби й призначив, теж можна було б захистити, бо на ногу суперникові Микита наступив.

І найбільш резонансний епізод – це другий гол збірної України, забитий рукою. Рукою – тут сумнівів бути не може. Найцікавіше те, що арбітр в полі спершу правильно розібрався в ситуації, не зарахувавши взяття воріт, але асистент переконав його в протилежному. Асистент, який апріорі не міг бачити істинної ситуації, бо дивися під кутом, який давав спотворену картину. Проблема в тому, що Паоло Валері прислухався до помічника і не відстояв своєї думки.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100