Соболь: «Добре, що змогли виправити ситуацію та забити 2 голи»

Футбол України 11 Вересня, 12:43 623
Соболь: «Добре, що змогли виправити ситуацію та забити 2 голи» | 19-27 Фото: Денис Руденко
Захисник збірної України прокоментував товариський матч з Нігерією (2:2)
«Гра сьогодні вийшла цікава, складна. Моментально через свої помилок отримували контратаки, але в другому таймі виправилися і забили два м'ячі.

Не секрет, що нігерійці фізично добре розвинуті, мають вражаючі швидкісні дані, в єдиноборствах з ними було складно. Ми намагалися грати на рівних, у другому таймі діяли вже щільніше проти них. Добре, що забили два голи і зіграли внічию.

Ми на кожну гру налаштовуємося, не має значення товариська ця зустріч або офіційна. Ми грали проти хорошого і сильного суперника, не все виходило, тому є над чим працювати і що покращувати», – розповів Соболь в коментарі Footboom.