«Шевченку підказує внутрішній голос», – Несенюк пов'язав невдачі збірної України з гравцем «Шахтаря»

Джерело фото: Александр Попов / dynamo.kiev.ua

Збірна України 1428 11 Вересня, 12:54

Голова департаменту «Динамо» у роботі зі ЗМІ Микола Несенюк вважає, що Віктор Коваленко не відповідає рівню збірної України.

«Одразу зазначу – я не маю нічого проти Віктора Коваленка. Цілком можливо він є доброю людиною, хорошим товаришем, вірним другом і має ще багато чеснот.

Але є у Віктора один недолік – його вміння грати у футбол недостатнє для виступів за національну збірну. Це переконливо доводить статистика його виступів за головну команду України, яку я наводив ще рік тому. Нічого страшного – такий самий недолік мають ще десятки мільйонів українців.

Та повернемось до Андрія Шевченка, який очоливши збірну України зазнавав суцільних невдач і без шансів програв позаторік світовий відбір. Лише після цього він припинив слухати той внутрішній голос і забрав Коваленка зі збірної. І одразу прийшли успіхи.

Але тут знову нагадав про себе той внутрішній голос, який сказав Шевченку: «Постав Вітю Коваленка у склад на контрольну гру проти Нігерії! Побачиш як це буде круто!». І всі все побачили – команда програвала на своєму полі нігерійцям 0:2 без особливих шансів на успіх. Шевченко терпів до 66 хвилини, після чого послав той внутрішній голос подалі і забрав Коваленка з поля. І життя налагодилось.

Не минуло й десяти хвилин як наші забили, а ще за хвилину зусиллями відомого вихованця українського футболу Марлоса, який віддав результативну передачу на Яремчука, зрівняла рахунок», – написав Микола Несенюк на своїй сторінці у Facebook.
Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100