Світовий футбол 11 Вересня, 13:05 1108
Самбрано допоміг Перу обіграти Бразилію, Родрігес провів повний матч за Люксембург | 19-27
Гравці «Динамо» Карлос Самбрано та Жерсон Родрігес провели матчі за свої національні збірні.

Збірна Перу в рамках підготовки до старту у відбірному турнірі Кубка Америки-2020 та ЧС-2022 провела товариський матч із п`ятиразовими чемпіонами світу — бразильцями.

Поєдинок, що пройшов у Лос-Анджелесі, не порадував 32 тисячі глядачів, що прийшли на стадіон, великою кількістю забитих м`ячів. Ба більше, «пентакампеони» так і не спромоглися забити жодного разу, натомість пропустили у свої ворота незадовго до завершення гри й поступилися, перервавши свою безпрограшну серію з 17-ти матчів.

За Перу надійно в обороні відіграв динамівець Карлос Самбрано (48-й матч за національну збірну), який вийшов у стартовом складі та був замінений на 69-й хвилині за нічийного рахунку.

У черговому поєдинку відбору до Євро-2020 збірна Люксембургу приймала команду Сербії і поступилася - 1:3.

До середини другого тайму господарі поступалися з рахунком 0:2, але гол Турпеля подарував надію місцевим уболівальникам на позитивний результат. Однак клас зіграв ключову роль, і фінальну крапку серби поставили на 78 хвилині - Мітровіч оформив дубль.

Що стосується Жерсона Родрігеса, то форвард «Динамо» провів на полі всі 90 хвилин і цього разу виступав у якості флангового атакуючого півзахисника.

Наступний поєдинок Люксембург проведе також у відборі до Євро-2020. У гостях проти Португалії, 11 листопада.