Джерело: ​тренер зі світовим ім'ям буде сидіти біля телевізора і чекати результатів «Динамо»

Динамо Київ 12 Вересня, 18:46 7948
Джерело: ​тренер зі світовим ім'ям буде сидіти біля телевізора і чекати результатів «Динамо»
FC Dynamo Nation коментує повідомлення ЗМІ про те, що колишній наставник «Роми» Клаудіо Раньєрі може очолити «Динамо».

Керівництво «Динамо» абсолютно спокійно обходилося без результатів останні 3 сезони, а тепер «знімуть Михайличенка» після місяця роботи? Знімуть людину, яка не готувала команду до сезону, яка отрималав повний карт-бланш від керівництва клубу і можливість перебудовувати роботу першої команди на свій смак? Виженуть тренера, перед яким Суркіс публічно вибачився за дивне звільнення в 2004-му?

А тренер зі світовим ім'ям Клаудіо Раньєрі сидітиме біля телевізора і чекатиме результатів «Динамо». А раптом «Десні» програють... Тоді він примчить до Києва рятувати «Динамо». За майже 20 років реального управління клубом Ігор Суркіс все ніяк не дозрівав на іноземного головного тренера, а через пару тижнів після публічного кредиту довіри Олексію Михайличенку, побіг за його спиною домовлятися з Раньєрі. Щоб той почекав невдачі Михайличенка.

Не працює так система. Ніякий Раньєрі не домовлятиметься з «Динамо» за наявного тренера посеред сезону. І тим більше, чекати його невдачі на основі якихось домовленостей. І ніяке «Динамо» не буде підсиджувати свого головного тренера, який має 100% довіру керівництва клубу.