U-21. «Динамо» перемогло «Десну» завдяки дублю Цитаішвілі

Динамо Київ 14 Вересня, 18:17 1368
U-21. «Динамо» перемогло «Десну» завдяки дублю Цитаішвілі | 19-27 Фото: fcdynamo.kiev.ua
Кияни з мінімальною перевагою здолали суперника.

У дебюті поєдинку «Десна» отримала шанс відкрити рахунок. Бражко сфолив у власному штрафному і рефері призначив 11-метровий. Пробивати взявся капітан гостей, але його удар відбив Бущан.

Невідомо, як розгорталися б події далі, забий гості на старті зустрічі, але вже через кілька хвилин рахунок відкрили динамівці. Цітаїшвілі підхопив м'яч на чужій половині поля і з 16 метрів пробив точно в ближній кут.

Георгій був одним з найпомітніших виконавців на полі й не дивно, що саме він зумів відзначитися знову. Цього разу вже з пенальті, який сам і заробив, розвівши м'яч і воротаря по різних кутах.

Проте, до перерви «Десна» зуміла відквитати один м'яч. Провал на правому фланзі оборони киян завершився прострілом на дальню стійку. Шевцов виграв позиційну боротьбу у Сідклея і з пари метрів заштовхнув сферу у ворота.

Другий тайм вийшов значно менш насиченим і цікавим. Обидві команди, без особливого ентузіазму, будували свої атаки. У киян це виходило трохи краще, хоча серйозної небезпеки воротам гостей вони не несли.

Рахунок міг змінитися лише під завісу матчу. Момент був у Цітаїшвілі, але з кутового він прямим ударом влучив у каркас воріт. Ще по шансу виникло з гри. Спершу Сердюк не реалізував свій вихід сам на сам, не зумівши переграти Бущана, а через хвилину потужний удар Блізніченко з лінії штрафного з-під поперечини витягнув Татаренко.

2:1 - мінімальна перемога команди Юрія Мороза.