«Десна» перемогла «Динамо» у виїзному матчі УПЛ

Динамо Київ 15 Вересня, 19:07 1939
«Десна» перемогла «Динамо» у виїзному матчі УПЛ | 19-27
«Динамо» і «Десна» зустрілися у 7-му турі чемпіонату України 2019/20.

Десна активно розпочала. Кадірі обрізався в центрі поля, гості заробили 2 поспіль стандарти, але без небезпеки. Команда Рябоконя доволі вміло тримала м'яч і на 4-й хвилині отримала право уже на 2-й кутовий. Ці атаки завершувались з тим же нульовим успіхом, що і перші флангові атаки киян. Калітвінцев уже заходив на удар після проходу і навісу партнера з лівого флангу, але Де Пена спиною заблокував постріл екс-динамівця з меж воротарського. Той же Карлос отримав пас Кадара з глибини і прицільно навісив. Буяльського залишили одного в повітрі, але Віталій схибив.

Гості заробили черговий штрафний. Інший колишній півзахисник Динамо Богданов ледь не забив ударом метрів з 35-и. Бойко витягнув з кута. Десна пресингує і змушує кіпера киян запанікувати. Швидке вкидання з ауту виводить Артема Фаворова на удар – надто високо. Гармаш підбирає снаряд і завдає другого удару в матчі. Знову приціл підвів Дениса. Бєсєдін до крові пошкодив руку. Динамо в меншості атакує без ударів з тими ж навісами – усе по класиці.

Кадар небезпечно скидає назад, Бойко не дуже впевнено вибиває. Гравці Десни ледь не забили на рівному місці гол, який напередодні Шахтар подарував у схожій ситуації Зорі. Кадірі програв верхову боротьбу, Кадар також не розібрався в центрі. Бурда дозволив Картушову прострілити з лівого флангу, А Калітвінцев випередив Миколенка. Десна повела 1:0, і це закономірно, команда діє осмисленіше і... гостріше.

У компенсований час Де Пена замикає навіс Караваєва і прошиває Паста. М'яч, як видається, мінімум на 99% пересікає лінію воріт повністю, але воротар хитрує, пересовує круглого і судді не зараховують.

Оце так тайм! Десна перестріляла Динамо – 2:1 за влучними ударами. Хоча й поступились загалом 4:7, краща ефективність дозволяє гостям піти на перерву, ведучи в рахунку 1:0.

Бєсєдін забиває якийсь баскетбольний гол.

Це було дуже ефектно. Кадірі підбирає, віддає на Караваєва, той навішує на Артема. Бєсєдін грудьми скидає Момо під удар. Паст парирує, але сам же форвард Динамо і встигає добити у падінні. Десна знову забила після проходу з флангу. Тепер Калітвінцев праворуч пройшов, скориставшись подарунком Миколенка і видав пас на Філіпова, який п'ятою з-під Кадара переграв Бойка - 1:2.

Жерсон, який у перерві замінив одного з найактивніших Де Пену, пробиває здалеку – Паст на місці. Буяльський розкішно закидає з глибини. Бєсєдін прийняв і пробив другим дотиком, але Паст блискуче прочитав епізод і перекрив кут обстрілу. Караваєв ідеально подав, та Циганков не влучив ударом з повітря. Помінялися флангами. Миколенко подав зліва, а Караваєв двічі замикав. Паст якимсь дивом рятує Десну раз за разом.

Кадірі нарешті йде з поля – крім одного удару, який призвів до взяття воріт, згадати щось добре про Момо складно. Фран Соль виходить знову на останні 5 з гаком хвилин. Іспанець віддав неточний пас і в розпачі ледь не вдарив Циганкова. Бєсєдін замикав навіс Караваєв – Паст без проблем взяв цей м'яч. Знову ті ж дальні удари та навіси.

Десна вперше в історії здолала Динамо. Команда Рябоконя набирає 14 очок (на 6 більше, ніж у киян!) і повертає собі 2-е місце. Михайличенко стартує з 2-х очок за 3 тури. Відставання Динамо від Шахтаря – фантастичні 13 очок.