Післяматчева прес-конференція Олексія Михайличенка

Динамо Київ 15 Вересня, 20:03 10311
Післяматчева прес-конференція Олексія Михайличенка
Головний тренер київського «Динамо» прокоментував поразку своєї команди у матчі 7-го туру УПЛ проти «Десни» (1:2).

- Рахунок на табло. Та незадоволеність, яка є за підсумками цього поєдинку, найбільше стосується самого результату. Тому що по такій грі програвати не можна. Навіть незважаючи на те, що без помилок не обійшлося.

Потрібно згадати другий пропущений м'яч, який психологічно трохи підкосив деяких наших футболістів. Були витрачені деякі зусилля, щоб виправити ситуацію, і я вдячний хлопцям, що вони не перестали грати, а намагалися досягти хорошого результату, вірили в перемогу, боролися до кінця, грали. Але будь-які зусилля, не підтверджені голами, призводять до того, що гра забудеться, а рахунок залишиться. Це найважливіше.

Дуже неприємний відрізок часу для мене і для команди. У трьох матчах ми втратили дуже багато очок. Дуже багато! Якщо у двох перших поєдинках можна було щось списати на те, що ми в той період більш тісно знайомилися один із одним, то сьогодні кілька помилок перекреслили величезний обсяг роботи, виконаної командою. Сьогодні були хороші швидкості, багато хороших конструктивних атак, але при створенні гольових моментів нам не вистачало майстерності, везіння, впевненості. Коли команда проводить ряд невдалих матчів, то втрачається віра в себе.

Зараз моє головне завдання - повернути цю віру футболістів в свої сили. Вони вміють грати в футбол і вміють вигравати. Але щось їм поки заважає. На це впливають багато нюансів, багато змін. Плюс, далося взнаки те, що перший матч після ігор збірних завжди специфічний і непростий.

Але за своєю структурою ця гра була на досить хорошому рівні. Втім, це мій погляд. А ви можете оперувати іншими аргументами, тому що рахунок - на табло. Повторюся, деякі помилки перекреслили все те, що команда зробила на полі.

- 15 років ви також очолювали «Динамо» і в Борисполі програли «Борисфену» Рябоконя з рахунком 0:2. Чи пам'ятаєте ви той матч?

- Прекрасно пам'ятаю ту гру. Тоді мій стан був приблизно таким же, як зараз. Тоді я теж прекрасно розумів, що ми допустили ряд помилок, які стали фатальними. Сьогодні ситуація, на жаль, повторилася.

- Ваша думка: чи був гол у спірній ситуацій в кінці першого тайму?

- Нехай судді розбираються. Вони зараз тренуються з системою VAR, ось хай і далі тренуються.

- Якою, на ваш погляд, у процентному відношенні є ваша відповідальність за ту позицію, яку зараз «Динамо» займає в турнірній таблиці?

- Стовідсотковою. Я відповідаю за результат, а команда - за гру. Я це прекрасно розумію.

- Куди зник Микола Шапаренко? Він не потрапив до заявки не тільки на сьогоднішній матч, але і на вчорашній поєдинок молодіжної першості...

- Після повернення з молодіжної збірної він не провів і одного повноцінного тренування, працював індивідуально. Повернувся, отримав травму, зараз знову відновлюється.