Динамо Київ 16 Вересня, 11:02 1428
Динамівці в оренді: підсумки тижня  | 19-27 Фото: shakhtar.com
Підбиваємо підсумки виступів орендованих динамівців в УПЛ і за її межами протягом минулого тижня.

Олександр Тимчик, Богдан Лєднєв і Назарій Русин («Зоря»)

Віктор Скрипник виставив Тимчика та Лєднєва у стартовому складі луганців на матч 7-го туру УПЛ із «Шахтарем», а Русин вийшов на 60-й хвилині замість Громова, коли рахунок вже був 2:2.

На 86-й хвилині третій гол «Зорі» забив Лєднєв, проте команда орендованих динамівців все одно програла - 4:3. А у пасиві Тимчика - жовта картка.

Сергій Булеца і Владислав Супряга (СК «Дніпро-1»)

Обидва орендовані динамівці вийшли на заміни у другому таймі матчу з «Олександрією»: Супряга - на 67-й хвилині, Булеца - на 71-й. Сергій заробив попередження, а «Дніпро-1» програв всуху - 2:0.

Владислав Дубінчак («Карпати»)

Захисник провів на полі увесь матч львів'ян проти «Ворскли», в якому «Карпати» здобули перемогу - 2:1.

Євген Смирний («Колос»)

Смирний вийшов у стартовому складі «Колоса» на гру проти ФК «Львів» і був замінений на 62-й хвилині. Свій єдиний гол команда з Ковалівки забила пізніше та святкувала перемогу - 1:0.

Ахмед Алібеков («Слован»)

Алібеков опинився поза заявкою «Слована» на матч проти «Тепліце». Без динамівця ліберецький клуб зіграв лише внічию - 1:1.

Дерліс Гонсалес («Сантос»)

Гонсалес пропустив матч «Сантоса» проти лідера бразильської першості - «Фламенго», в якому команда парагвайця мінімально програла - 1:0. За інформацією ЗМІ, Дерліс залишився поза складом через ліміт на легіонерів - у заявці «Сантоса» опинилося п'ятеро іноземців.