Передматчева прес-конференція Олексія Михайличенка
Динамо Київ 1490 18 Вересня, 17:04

Наставник київського «Динамо» зустрівся з журналістами напередодні домашнього матчу Ліги Європи проти «Мальме».

- Станом на вчорашній вечір на матч із «Мальме» було реалізовано близько 11 тисяч квитків. Чи пов’язано це з грою команди та як повернути вболівальників на стадіон?

- Напевно, ми самі заслужили такого ставлення. Нарікати немає на що. Ми лише своє грою та результатом можемо повернути вболівальників на стадіон. Навіть якщо прийде одна людина, ми будемо грати для неї.

- Що б ви хотіли побажати своєму 12-му гравцеві?

- Перш за все, хочу сказати нашому 12-му гравцеві величезне спасибі. 12-й гравець завжди готовий підставити плече, а не тільки радіти перемогам. Гравцям зараз випала тяжка ноша. Ми дуже хотіли б порадувати нашого 12-го гравця у найближчій грі та довести, перш за все, собі, а тоді й усім, що ми здатні перемагати.

- У якому фізичному стані зараз знаходяться гравці?

- Радує, що багато травмованих відновилися та тренуються. Попов провів поки лише два тренування, тому про його кондиції поки судити складно. Також почав тренуватися Шапаренко. Але гру з «Мальме» пропускає Бурда. Також після збірної у хорошому стані приїхав Самбрано. Зараз іде черга відповідальних і складних ігор через два дні на третій. Фізичний стан гравців, на мій погляд, дозволяє досягати високих результатів.

- Чи дозволяють матчі чемпіонату України підготуватися до Ліги Європи належним чином?

- Фізично відновитися набагато легше, ніж психологічно. Ми не готувалися до Ліги Європи через чемпіонат. Важливі обидва турніри, хоч вони й дуже різні. У всіх змаганнях ми ставимо завдання перемагати. Зараз навіть складно зрозуміти, які ігри важливіші – внутрішньої першості чи єврокубків. Вони всі для нас важливі. Тому підготовка до Ліги Європи носить конструктивний характер, і я думаю, що завтра ми зможемо показати футбол, якого від нас чекають.

- «Мальме» вважається основним суперником за лідерство в групі для «Динамо»?

- На даному етапі ми готується саме до «Мальме», а не заглядаємо наперед. Ми переглянули та вивчили їх. Це серйозна команда, із середнім віком гравців під 30 років. Команда в цілому виглядає цілісно, добре підготовлена фізично. Як усі скандинавські команди, «Мальме» відзначається дисципліною і тактичною підготовкою.

- У матчі проти «Десни» «Динамо» допускало певні помилки в захисті. На вашу думку, це індивідуальні помилки чи комплексна проблема?

- Будь-яка комплексна помилка складається з індивідуальних. Команда, яка пропустила, має чергу як мінімум із трьох помилок. Звісно, індивідуальні помилки призводять до пропущених голів. На жаль, нас за кожну помилку карають, а ми пробачаємо. Потрібно, щоб було навпаки.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100