Єгор Назарина: «Мбокані співав гімн України та українські пісні»

Футбол України 18 Вересня, 18:41 1468
Єгор Назарина: «Мбокані співав гімн України та українські пісні»
Український півзахисник «Антверпена», який виступає на правах оренди за «Карпати» - про життя в Бельгії та спілкування із екс-динамівцем Дьємерсі Мбокані.

– Життя в Бельгії згадуєш з приємністю?

– Спочатку було складно через мовний бар’єр. Загалом же мені все подобалося. Антверпен – одне з найкращих міст Бельгії. Мені подобалося там жити, я почував себе комфортно. До речі, Львів чимось схожий на Антверпен. Це теж старовинне європейське місто.

– «Антверпен» можна назвати надзвичайно інтернаціональною командою, адже твоїми партнерами були ледве не два десятки представників інших країн. Проблем з комунікацією не виникало?

– Жодних проблем не було – майже всі розмовляли англійською. Інколи використовували французьку мову. Я англійською володію, з французькою трохи гірше. Повноцінно спілкуватися не можу, хоча все розумію і багато загальних фраз також добре знаю.

– Одним з лідерів тієї команди був Дьємерсі Мбокані, колишній форвард «Динамо». У тебе був співрозмовник, з яким можна було поспілкуватися про Україну?

– Так, ми багато розмовляли про Україну. У Дьємерсі лише позитивні згадки про нашу країну і «Динамо». Здається, в Києві він провів чотири роки. Мбокані не раз казав мені, що любить нашу країну, а ще співав гімн України та українські пісні (посміхається).