Передматчева прес-конференція Уве Реслера

Динамо Київ 18 Вересня, 19:43 1060
Передматчева прес-конференція Уве Реслера
Наставник «Мальме» провів прес-конференцію на НСК «Олімпійський» напередодні поєдинку з київським «Динамо».

- За «Динамо» завтра не зможе зіграти основний захисник – Микита Бурда. Як думаєте, чи може це допомогти вашій команді?

- Чесно кажучи, я не знав про це. Але ми добре вивчили суперника, тим паче ми грали з «Динамо» минулої зими на зборах у Марбельї. Багато футболістів і досі грають у цій команді. Очікуємо завтрашньої гри на фантастичному стадіоні проти команди, яка входить до найкращих клубів Європи, на одному рівні з «Бешикташем».

- На своїй прес-конференції Олексій Михайличенко казав, що «Динамо» переглянуло кілька матчів «Мальме». Чи переглядали ви матчі киян і які висновки зробили?

- Ми переглянули багато відео, а також маємо досвід гри проти «Динамо» в Марбельї. Тому вважаю, що ми добре підготувалися. «Динамо» - це потужна команда з сильними крайніми півзахисниками. Ми вражені грою Вербича і Циганкова. Ми – андердоги у майбутньому протистоянні. Проте маємо діяти сміливо, і якщо зіграємо так само, як у матчах із «Челсі» та «Бешикташем», то нам може пощастити.

- У Лізі Європи «Мальме» виступає не так сильно, як у чемпіонаті Швеції…

- Я не згоден із цим. Це два різні турніри, і нам треба адаптуватися до рівня Ліги Європи. У нас рівна група, і ми гратимемо з одним із лідерів квартету. У нас є досвідчені гравці, але є й футболісти, які не звикли грати на таких великих стадіонах. Якщо нам завтра пощастить, то зможемо досягти позитивного для нас результату.

- Віктор Циганков коштує дорожче, ніж вся команда «Мальме». Чи може цей факт психологічно тиснути на ваших гравців?

- Я радив своїм футболістам менше переглядати сайт Transfermarkt. Але ми знаємо, як грає Циганков, це досить сильний футболіст. «Динамо» гратиме вдома, тому нам потрібно бути сконцентрованими і готовими на сто відсотків, щоб досягти позитивного результату.