Леонід Буряк: «Мальме» – організована команда, шведи – це другі німці»

Динамо Київ 19 Вересня, 12:39 745
Леонід Буряк: «Мальме» – організована команда, шведи – це другі німці»
Легендарний гравець «Динамо» Леонід Буряк поділився своїми очікуваннями від старту команди у груповому етапі Ліги Європи.

- Команда має підійти до цієї гри гранично мобілізованою. Чемпіонат України має відійти на другий план. Не кваліфікувалися до Ліги чемпіонів – це потрібно вже забути, перебудовуватися. Думаю, на матч прийде велика кількість уболівальників. Це буде дуже важлива гра для футболістів, тренерського штабу та всього клубу.

- Як оціните шанси «Динамо» на перемогу в матчі з «Мальме» та на вихід з групи?

- Сподіваюся, що у цьому матчі буде перемога. Група в нас складна, але, думаю, ми вийдемо з неї. Наші суперники дають дуже високу оцінку київському клубу. «Динамо» – це бренд. Але поки це все на папері, необхідно ще довести свій статус у грі.

- Що можете сказати про «Мальме» та шведський футбол загалом?

- Шведи – це другі німці. «Мальме» – організована команда, з якою буде важко грати. Збірна Швеції завжди на доволі високому рейтинговому місці, місцеві футболісти проходять хорошу футбольну школу. Ми свого часу з «Мальме» також грали. Це були непрості матчі.

- У «Динамо» широкий вибір нападників. Кому віддали б перевагу у грі з «Мальме»?

- Не можу комусь віддати перевагу. Для цього слід спостерігати за гравцями на тренуваннях, тоді вже робити висновки. У «Динамо» нападники високого рівня. Є з кого обирати. У команді є проблеми, які потрібно вирішувати. Але за один день ситуацію не виправити.

- А що стосується Жерсона Родрігеса, бачите його нападником або лівим півзахисником?

- Те, що він забив не так багато голів в японській Суперлізі, свідчить про те, що йому потрібно діяти з глибини. Усі нападники в «Динамо» амбітні й хочуть грати. Склад у команди боєздатний. Але потрібен час, щоб розібратися у всіх внутрішніх проблемах.

- Як вважаєте, чого «Динамо» не вистачало в останніх матчах?

- Це залежить від багатьох факторів. У «Динамо» є багато збірників, які постійно в роз'їздах. У команді залишаються два-три футболісти, які тренуються з дублем. Потрібно працювати над фізикою, організацією гри. Не в образу «Десні», але такі команди не можуть обігрувати київське «Динамо».

- Але, незважаючи на не дуже втішні результати, вболівальники продовжують ходити на стадіон, підтримувати команду…

- Так, Київ пишається своєю командою та своїми вболівальниками, які створюють особливу ауру на стадіоні. Залишилось небагато – поліпшити гру та результати.