Ігор Суркіс: «Повністю підтримую Михайличенка»

Динамо Київ 20 Вересня, 10:08 1377
Ігор Суркіс: «Повністю підтримую Михайличенка»
Президент «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував перемогу киян над «Мальме».

- Психологічно по першому тайму було помітно, який тягар відповідальності лежить на гравцях. Скажу відверто - навіть не виходячи на поле, я відчував напругу в роздягальні і на стадіоні. У другому таймі команда довела, що може грати в футбол навіть від суперника. Ця перемога важлива в психологічному плані. З урахуванням того, що йде перестановка в тренувальному процесі, хлопці отримують інші навантаження. Я б не хотів критикувати колишній штаб. Вони працювали по-своєму, Михайличенко по-своєму. Тільки в ближній і далекій перспективі можна буде робити висновки, як команда прогресує і як знаходить свою гру. У футбол динамівці вміють грати. Це однозначно. Повинна бути віра в те, що гравці все правильно роблять на полі і в тренувальному процесі. Необхідно повна довіра штабу. Якщо це буде, все вийде.

- Який стан команди після призначення Михайличенка?

- Складно сказати. У нас була низка матчів без перемог, в чемпіонаті України поразка в останньому матчі. Говорити про те, що є якийсь психологічний підйом... Багато хто говорить, що від зміни тренера таке відбувається. Але я б не хотів, щоб ми зіграли кілька матчів на емоційному підйомі, а потім команда почала регресувати. Ми зазнали цей складний місячний період. Сподіваюся, що завдяки цій перемозі команда налаштується на чемпіонат і буде радувати уболівальників хорошим футболом. Але головне - результат. Скільки б моментів ми б сьогодні не створили, але не виграли, у всіх була б незадоволеність. Раз ми виграли, потрібно максимум 15-20 хвилин відсвяткувати першу перемогу в Лізі Європи і готуватися до «Ворскли».

- Ви підтримуєте тренерський штаб, який зараз багато критикують?

- Я підтримую тим, що ми кожен день зідзвонюємося. Розумів, призначаючи Михайличенка, що будуть якщо не кардинальні зміни, то великі. Вони відбуваються в тренувальному процесі. Михайличенко - людина зі своєю філософією футболу. У Хацкевича вона була інша. Я підтримую Михайличенка і хотів би, щоб уболівальники вірили в те, що у нього все вийде. Тоді йому буде легше працювати.

- Сьогодні на стадіон прийшла 21 тисяча вболівальників. Можна подякувати їм?

- Це говорить про те, що команду підтримують. Величезне їм спасибі, що в таку прохолодну погоду після поразки від «Десни» вони прийшли на стадіон.