Святослав Сирота: «Недоброзичливці клубу хочуть розділити «Динамо», мусують теми для розколу»
Динамо Київ 823 21 Вересня, 14:48

Колишній гравець київського «Динамо» Святослав Сирота поділився очікуваннями із 1927.kiev.ua від матчу «біло-синіх» із «Ворсклою».

— Дуже важливо, щоб зміни, які вносить Олексій Михайличенко швидше реалізувалися. Для нас головне, щоб «Динамо» вигравало. Недоброзичливці клубу хочуть розділити «Динамо», мусують теми для розколу. Комусь подобається новий головний тренер, комусь - ні. Хтось хоче, щоб Гармаш грав, а хтось не хоче. Мені байдуже, хто буде грати. Головне, щоб команда перемагала. Навіть, якщо сам Олексій Михаличенко вийде на поле - буду тільки щасливий.

Кожна невдача і критика заганяє будь-якого гравця в психологічну яму, а такі перемоги, як з «Мальме» дозволяють помалу викарабкуватися. Головне, щоб це було початком процесу нормалізації гри і все завершилося успішно для клубу. На фоні нових навантажень будуть заміни в стартовому складі. Не думаю, що на «Ворсклу» буде той же склад, що і на «Мальме». Комусь дадуть відпочити. А так – кияни завжди повинні бути фаворитами. Очікуємо від них перемоги і бажаємо удачі.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100