Денис Попов: «Пенальті в наші ворота - моя вина»
Динамо Київ 644 21 Вересня, 18:55

Захисник «Динамо» Денис Попов зіграв свій перший матч після травми, а по закінченню гри прокоментував події на полі і свій стан.

- Зараз у мене непростий період - поки не можу увійти в свої звичні кондиції. Ось знову на останніх хвилинах відчув дискомфорт в м'язі. Повернемося до Києва - подивимося, що там. Піваріч теж відчув м'яз. Начебто, готуємося до матчу, все робимо правильно, а з м'язами все одно проблеми.

Мені було зручно грати з Карлосом Самбрано - він хороший футболіст. Підказували один одному, допомагали, головне, що було взаєморозуміння.

Що стосується безпосередньо гри, вийшов непоганий матч, нам дали багато гравців з першої команди, та й суперник чинив нам хороший опір, словом, була цікава гра. Спочатку в атаці чогось не вистачало, можливо, розуміння і зіграності. А потім молодий Бражко взяв на себе ініціативу і проявив себе, забивши м'яч - молодець. Жартували, що це домашня заготовка (посміхається).

Те, що перемога за нами стало зрозуміло тільки після фінального свистка, тоді ж спала і напруга. Ми завжди граємо до кінця. Пенальті в наші ворота? Це повністю моя вина, яку я беру на себе. Вийшла курйозна ситуація: якраз сонце засліпило мені очі, сам не зрозумів, де м'яч, не побачив, що партнери можуть підстрахувати, а вони не підказали, щоб я не чіпав суперника. Загалом, сам винен.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100