Післяматчева прес-конференція тренера «Ворскли»
Динамо Київ 1378 22 Вересня, 19:54

Головний тренер «Ворскли» Віталій Косовський прокоментував поразку від «Динамо».

- Програли з великим рахунком, поступилися супернику у всіх компонентах гри. Так, неприємно, але все-таки «Динамо» — хороший суперник, який переграв нас по всіх статтях. Потрібно говорити з хлопцями, розбиратися, чому так сталося. Неприємно, що не всі футболісти розуміють, що просто так виходити на поле не можна. Пробачити можна все, можна поступатися в майстерності, розумінні, тактиці, але безвілля на поле не повинно бути. Ми вже встигли поговорити з командою, і все це я озвучив. Але потрібно ще спілкуватися, з'ясовувати причини, чому так сталося.

З іншого боку, добре, що ми пропустили таку гру через себе — все хлопці відчули рівень «Динамо». Адже ми в цьому сезоні поки не грали з грандами. Важка гра, яку потрібно забувати, ретельно проаналізувати і готуватися до наступної гри з «Шахтарем».

— Чому «Ворсклі» постійно чогось незначного не вистачає в атаці?

- Не сказав би, що нам трохи не вистачає в атаці - нам якраз багато чого не вистачає в завершальній стадії. Але ми не будемо відходити від своїх принципів побудови гри. Контроль м'яча - це один з найважливіших таких принципів. Завершальна стадія у нас поки кульгає, якість, майстерність хотілося б поліпшити, але важко нам це дається.

— Чому після першого тайму ви не ризикнули і не випустили другого нападника?

— Все залежить від структури гри, від моделі, ми не будемо її міняти.

— Навіть якщо вона не працює?

— Я б не сказав, що вона не працює, йде процес навчання, і ми не можемо просто перебудуватися на гру в два нападники. Тим більше, що ризик повинен бути виправданим. Тому ми дотримувалися структури гри, моделі, за якою працюємо.

— Яким був план на гру?

— Ви хотіли, щоб ми обіграли «Динамо»? Ми теж розмовляли з хлопцями, налаштовувалися, але все-таки зарано нам перегравати «Динамо». Ви самі це бачили сьогодні. За рахунок якихось безглуздих атак нічого не вийшло б. Все взаємопов'язано: психологія, тактика, техніка. Важко, дуже велика різниця в класі з «Динамо». Навіть в технічному виконанні. Нам нічого не залишалося, як закритися і по можливості контратакувати. Але «автобус» ми не ставили, такої установки не було.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100