Динамо Київ 23 Вересня, 12:26 1232
Динамівці в оренді: підсумки тижня  | 19-27
Підбиваємо підсумки виступів орендованих динамівців в УПЛ і за її межами протягом минулого тижня.

Сергій Булеца і Владислав Супряга (СК «Дніпро-1»); Владислав Дубінчак («Карпати»)

«Дніпро-1» переміг у домашньому матчі з «Карпатами» завдяки дублю Владислава Супряги (2:0). Перший гол нападник забив на 27-й хвилині, а у середині другого тайму подвоїв рахунок, заробивши та реалізувавши пенальті.

Булеца вийшов на поле на 73-й хвилині замість Когута та встиг взяти участь у небезпечній атаці, в якій Сергію не вистачило лічених сантиметрів, щоб замкнути простріл від Назаренка.

А в захисті «Карпат» весь матч провів ще один орендований динамівець - Владислав Дубінчак.

Олександр Тимчик, Богдан Лєднєв і Назарій Русин («Зоря»)

Усі динамівці у складі «Зорі» вийшли у стартовому складі луганців на матч проти «Маріуполя», в якому було два вилучення, проте жодного голу (0:0). Русин і Тимчик провели повний поєдинок (Олександр «відзначився» попередженням на початку другого тайму), а Лєднєв був замінений на Громова на 78-й хвилині.

Євген Смирний («Колос»)

Смирний з'явився у складі «Колоса» на 73-й хвилині, коли в матчі з «Олександрією» вже був встановлений остаточний рахунок - 1:1.

Ахмед Алібеков («Слован»)

А ось іноземна делегація динамівців цими вихідними не грала. Алібеков залишився поза заявкою «Слована» на гру проти «Слезскі Опава» (1:1)...

Дерліс Гонсалес («Сантос»)

...а Гонсалес провів увесь матч проти «Греміо» в запасі «Сантоса». У підсумку команда парагвайця програла з рахунком 0:3.