Олександр Хацкевич: «Шапаренко - такий хлопець, що має хоча б раз на тиждень грати»
Динамо Київ 1966 27 Вересня, 23:03

Колишній тренер «Динамо» Олександр Хацкевич розповів про своє ставлення до хавбека киян Миколи Шапаренка.

«Вірю, що Коля Шапаренко може вирости в хорошого гравця. У мене нормальні з ним відносини, все інше - кимось придумано. Він дуже швидко переступив [ступені професійного футболу]. Цей перехід, ця преса, яка була у нього після забитого м'яча в Маріуполі... Але Коля такий футболіст, який повинен завжди триматися в ігровому, функціональному тонусі.

Знаю, що він працює індивідуально - фітнес і над технічними моментами. Він здорово провів збори, почав сезон (кажучи за минулий сезон), але цей виклик у національну збірну. Я йому казав: «Коля, я розумію, що виклик в збірну - це супер, все класно. Але краще поїхати в молодіжну збірну і там грати. У Сані Головка. Ти будеш там грати, це офіційні матчі».

Він брав участь 10 днів у тренувальному процесі, але Коля такий хлопець, що йому треба хоча б раз на тиждень грати. Пропав ігровий тонус.

У цьому сезоні на ці шість матчів я поставив на більш досвідчених хлопців. Потрібен був результат. Я про це сказав хлопцям після закінчення зборів. Ось, є заявка 14-15 чоловік, там заявка 16, але є травми, я ставлю на них. Потім, дай Бог, все буде добре, награються всі. Але тут я зробив ставку на досвідчених хлопців, з огляду на минулий рік. У нас Супряга грав проти «Аякса», Русин грав, той же Миколенко. Ми шукали варіанти, але цього разу я зробив ставку на досвідчених гравців», - розповів Хацкевич в ефірі «Вацко Live».

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100