Олександр Хацкевич: «У «Шахтаря» деякі моменти не показуються пресі. Наприклад, скільки футболістів не заграли»

Динамо Київ 28 Вересня, 17:06 1011
Олександр Хацкевич: «У «Шахтаря» деякі моменти не показуються пресі. Наприклад, скільки футболістів не заграли»
Колишній головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич поділився думкою про перемоги «Шахтаря» на всіх рівнях в минулому сезоні, а також про трансферні особливості «гірників».
«Академія «Шахтаря» до цього теж не вигравала, а зараз прийшов такий період. На такому рівні все нестабільно, але скільки гравців із академії прийшло в «Динамо», а скільки - в «Шахтар»?

У них своя політика: вкладаються кошти в молодих бразильців, їм дається час, щоб звикнути до побуту та футболу. У них вистачає терпіння. Ця система дає результат і заробіток.

Є й такі моменти, які не відображаються в пресі для громадськості, наприклад, скільки футболістів не заграли.

А придбаний «Динамо» футболіст повинен відразу грати. Ці люди, які біля клубу, журналісти, це все виноситься відразу, а в «Шахтарі» - такого немає. Це великий їх плюс.

Скільки років Алан Патрік в «Шахтарі»? А ті ж Веллінгтон Нем, Матузалем. Показується тільки хороше, тільки позитивні моменти: купили футболіста за стільки, а продали - за стільки. Це дуже важливий момент. Все те, що не підійшло, всі селекційні помилки спокійно ідуть», - сказав Хацкевич в ефірі «Вацко Live».