Світовий футбол 28 Вересня, 22:59 751
«Брюгге» з Соболем знищив «Мехелен», «Гент» з Яремчуком перед матчем з «Олександрією» переграв вдома «Кортрейк» | 19-27
Едуард Соболь та Роман Яремчук зіграли за «Брюгге» та «Гент» відповідно у матчах 9 туру чемпіонату Бельгії.

Чемпіонат Бельгії-2019/20, 9 тур

Мехелен – Брюгге – 0:5

Голи: Діатта, 19, Діане, 63, 70, Схрейверс, 70, Ванакен, 82

Гент – Кортрейк – 2:0

Гол: Нгаде-Нгаджуї, 58, Девід, 87

Брюгге у рамках 9 туру чемпіонату Бельгії завітав у гості до Мехелена. Едуард Соболь відіграв повний матч і взяв участь у погромі господарів. Після першого тайму рахунок був 1:0, а по перерві гості влаштували пекло переможцю Кубка Бельгії. Діане оформив дубль, також по голу забили Схрейверс та Ванакен. У підсумку, 5:0.

Брюгге після 9 турів набрав 20 очок і очолює турнірну таблицю чемпіонату.

Гент на своєму полі приймав Кортрейк. Роман Яремчук вийшов у стартовому складі, але цього разу не відзначився результативними діями і був замінений на 79-й хвилині. У другому таймі голи Нгаде-Нгаджу та Девіда принесли перемогу господарям перед матчем з Олександрією. Наразі команда перебуває на 3 позиції з 17 очками.