«Суддя вбив інтригу». Що казали гравці «Дніпра-1» після поразки від «Динамо»

Динамо Київ 29 Вересня, 20:50 2347
«Суддя вбив інтригу». Що казали гравці «Дніпра-1» після поразки від «Динамо» | 19-27
Футболісти «Дніпра-1» коментують свою поразку в матчі 9-го туру УПЛ проти «Динамо» (2:0), а також призначений у їх ворота пенальті.

Сергій Кравченко, півзахисник і капітан «Дніпра-1»:

«Хотіли забрати якісь очки, але не вийшло. Зіграли непогано і чинили опір, хоча мало хто в нас вірив.

Кажуть, що пенальті не було, тобто суддя вбив інтригу. Ці останні 10 хвилин були б більш нервовими для «Динамо», можливо, ми б і зрівняли. Сподіваюся, арбітр просто помилився. В принципі, він судив непогано, але результат такий. Будемо готуватися до «Шахтаря», - сказав Кравченко у коментарі Tribuna.com.

Валерій Юрчук, голкіпер «Дніпра-1»:

«Динамо» створювало моменти, але не можу сказати, що вони були якісь занадто небезпечні. Ми добре захищались, але щось пішло не так і пропустили в першому таймі.

Пенальті? Мені здалося, що не було. Але не я це вирішую, тому не мені коментувати», - цитує Юрчука офіційний сайт «Дніпра-1».

Ігор Когут, півзахисник «Дніпра-1»:

«Проти «Динамо» усі ігри важкі, але мені здалося, що сьогодні гра нам давалася, і ми могли розраховувати на більш позитивний результат.

Ми виконували тактику тренера, і в нас виходило вибігати у контратаки. Щоправда, не завжди вони завершувалися ударами по воротах, але мені здалося, що ми гідно виглядали.

Суддівство? Є компетентні органи, які всім цим займаються. Я коментувати суддівство не буду. Моя справа – грати у футбол», - наводить слова Когута прес-служба «Дніпра-1».

Сергій Логінов, центральний захисник «Дніпра-1»:

«Пенальті, звичайно, ніхто не скасує, але я вважаю, що його і близько не було. Вважаю, що повтор епізоду все розставить по місцях. Бєсєдін після нашого матчу у Кубку десь натякав, що тоді не було пенальті. Хотілося б почути його і зараз.

У першому таймі нам було дуже важко, відчувався тиск на наші ворота. Але у другому таймі грали на рівних. Так, можливо, не було яскравих епізодів, але ми виглядали не гірше за суперника. Один епізод міг змінити усе в цій грі, але пенальті – і надалі розраховувати на прийнятний результат було важко. Вважаю, у другому таймі ми грали у достатньо непоганий футбол: намагалися виходити через пас, були простріли до їхнього штрафного. У першому таймі, можливо, було спочатку хвилювання, але другий тайм провели вже краще.

Думаю, зіграв свою роль і клас суперника. Вони добре обороняються, все ж таки – гранд нашого футболу. Так, в нас були помилки, але через втому. Ми виконували великий обсяг роботи без м’яча».