В'ячеслав Заховайло: «Лугано» - команда рівня «Зорі» або навіть слабкіше»

Футбол України 3 Жовтня, 16:18 983
В'ячеслав Заховайло: «Лугано» - команда рівня «Зорі» або навіть слабкіше»
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч «Лугано» — «Динамо» у 2-му турі групового етапу Ліги Європи. На думку експерта, українці впевнено виграють на виїзді.
В Україні мало що знають про «Лугано». Втім, я живу в Чехії, а тут транслюють матчі чемпіонату Швейцарії, тому я маю уявлення про рівень суперника. Не можна сказати, що це середняк європейського футболу, трішки не дотягує до цього ранку.
Додам, що в «Лугано» проблеми з організацією гри та реалізацією моментыв. До того ж основний форвард отримав травму та не зіграє проти «Динамо», тому шансів у суперника небагато.

«Динамо» має велику групу футболістів з великим міжнародним досвідом. Розумію, що матч вийде напруженим, але вірю, що українці виграють у два м’ячі. Для цього є передумови. Я вже навіть дивлюся матчі киян у чемпіонаті України, що не робив, мабуть, років п’ять. Бачу, що «Динамо» крок за кроком набирає оберти, поступово змінюється. Є навіть певні козирі, які почали працювати.

Циганков останнім часом набирає кондиції, з кожним матчем виглядає все краще й краще, Вербич почав забивати. «Динамо» має що запропонувати в атаці. Правда, форварди в команді поки лише номінальні. «Барселона» раніше грала з «фальшивою дев’яткою», а зараз динамівці грають з номінальними нападниками. Не вдається їм проявити себе. Так, беруть участь у колективних діях, але не виконують прямі функції.

Гармаш, якщо захоче, вміє грати у футбол. Якщо зірки складуться, а він прокинеться з гарним настроєм, то Денис допомагає команді. В іншому випадку – підводить. Така собі рулетка в Михайличенка: Гармаш вистрелить або в ворота суперника, або собі в ногу. Лотерея. Зі свого досвіду скажу: якщо до 20-ї хвилин Денис підходить до судді, розмовляє, йому потрібно вже готувати заміну.

Сидорчук переживає ренесанс. Йому вже співають дифірамби. Проти слабких суперників він мав непоганий вигляд. А «Лугано» я і не вважаю сильним опонентом. Це команда рівня луганської «Зорі» чи навіть слабше. Багато досвідчених виконавців, але нічого особливого. Українці мають двічі перегравати швейцарців. Можливо, на виїзді навіть буде легше. «Динамо» за багатьма параметрами переважає суперника: за технічними та швидкісними якостями.