​ЗМІ з'ясували, що Мессі сказав гравцям «Барселони» в перерві матчу з «Інтером»

Світовий футбол 3 Жовтня, 18:01 2389
​ЗМІ з'ясували, що Мессі сказав гравцям «Барселони» в перерві матчу з «Інтером» | 19-27
Нападник і капітан «Барселони» Ліонель Мессі звернувся до партнерів по команді в перерві матчу 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів з «Інтером».

Після першої половини зустрічі синьо-гранатові поступалися з рахунком 0:1.

«Не будемо божеволіти, хлопці. Зараз ми вийдемо на поле і будемо більше тиснути на них, як завжди», - наводить слова Мессі Sport.es.

Мову аргентинця підтримав захисник Херард Піке, який зазначив, що команда повинна чинити тиск як єдине ціле, оскільки в іншому випадку план не спрацює. Нападник Луїс Суарес підбадьорив партнерів, вигукнувши «Вперед!».

Нагадаємо, у другому таймі «Барселона» зробила камбек і здобула перемогу з рахунком 2:1 завдяки дублю Суареса. Мессі відзначився результативною передачею в моменті з вирішальним голом.