«Динамо» U-15 обіграло на турнірі в Англії «Манчестер Юнайтед»

Динамо Київ 5 Жовтня, 18:13 1430
«Динамо» U-15 обіграло на турнірі в Англії «Манчестер Юнайтед» | 19-27
З 4 по 6 жовтня в англійському Дербі проходить представницький міжнародний дитячий турнір Premier League Youth Operations серед футболістів U15 (хлопці 2005 року народження), який організувала англійська Прем’єр-ліга.

У змаганнях беруть участь 12 команд – дев’ять команд представників клубів Прем’єр-ліги, київське «Динамо», австрійський «Ред Булл Зальцбург» та грецький «Олімпіакос». Підопічні Євгена Ястребінського та Андрія Фартушняка потрапили до однієї групи з трьома суперниками з Туманного Альбіону – «Челсі», «Манчестер Юнайтед» та «Ньюкаслом».

У перший день «біло-сині» зіграли з «Челсі», який є найсильнішою командою в Англії в даному віці, й поступилися – 0:4. За словами директора ДЮФШ «Динамо» імені Валерія Лобановського Олександра Іщенка, хлопці явно «перегоріли», були скованими, звідси й такий результат.

Зробивши правильні висновки, наступного дня зранку динамівці в рівній грі перемогли «Манчестер Юнайтед» – 2:1. У першому таймі рахунок відкрив Зоренко, після перерви англійці відновили рівновагу завдяки реалізованому пенальті, а переможний м’яч на рахунку Кримчаніна, який замкнув простріл із флангу.

Увечері в суботу, 5 жовтня, на «Динамо» чекає заключна гра у групі проти «Ньюкасла».