Прес-конференція Андрія Шевченка

Збірна України 8 Жовтня, 22:45 1281
Прес-конференція Андрія Шевченка
Наставник збірної України Андрій Шевченко поділився очікуваннями від матчів відбору Євро-2020 проти Литви та Португалії.

— Яка програма команди на поточний збір? Наскільки великою буде ротація на зустріч із Литвою в порівнянні з поєдинком у Вільнюсі?

— У середу дворазове заняття. Потім передматчеве заняття й сам матч. Це невеликий мікроцикл, що складається з двох ігор. Що стосується ротації, то поки мені важко говорити про це. Команда щойно зібралася. Подивимося на стан хлопців після кількох тренувань і потім будемо визначатися зі складом.

— У п'ятницю зустрічаються лідер групи й аутсайдер. Чи можлива недооцінка суперника з боку ваших підопічних?

— Однозначно — ні. Ми на цю тему з ними розмовляли. Попереду в нас найважливіший матч. Усі чудово розуміють, що за позитивного результату ми збільшимо свої шанси на вихід із групи. Тому хлопці зосереджені. Усі налаштовуються на серйозні матчі. Тим більше, що граємо вдома й сподіваємося, що прийдуть глядачі. Запрошуємо всіх уболівальників на стадіон. Будь ласка, прийдіть і підтримайте команду.

— Другі матчі у спарених турах зазвичай даються нашій збірній непросто. Яким є вихід із цієї ситуації, окрім ротації?

— Наразі стоїть завдання — виграти перший матч. Щоб говорити про якусь ротацію, потрібно провести зустріч із Литвою. Ми повинні домогтися потрібного результату, а щодо другого поєдинку будемо розмовляти вже потім.

— Чи визначилися ви з тим, хто зіграє на флангах у захисті?

— Як я вже казав, у нас є мікроцикл. Сьогодні та завтра ми проводимо по два тренування плюс передматчеве заняття. Після цього ми й визначимося з тим, які виконавці вийдуть на поле. Миколенко, як я вже казав, тільки зробив обстеження. Лікар повинен подивитися, проаналізувати його стан. Протягом двох днів визначимо, хто буде готуватися до гри.

— Як ви можете прокоментувати чутки про ваш перехід до «Мілану»?

— Я вже давав інформацію з цього приводу. У мене є контракт із національною командою. Навіть думок не було про те, щоб її залишити. Перед нами стоїть завдання, і я вірю в нашу збірну. Я збираюся свій контракт відпрацювати до кінця.

— Два роки тому, після завершення кваліфікації до чемпіонату світу, ви сказали уболівальникам, що вони можуть бронювати квитки на Євро. Чи вдасться досягти мети вже в жовтні?

— Я над цим дуже довго працював і працюю. Залишилися останні матчі, у яких визначиться, хто поїде на турнір. Сподіваюся, ця обіцянка буде виконана.

— Олександр Зінченко зараз дещо випав зі стартового складу «Манчестер Сіті». Наскільки це психологічно впливає на футболіста?

— Він у гарному стані. У великих клубах активно використовують ротацію, отже, Зінченко ні в якому разі не випав з обойми. Тренери завжди приймають такі рішення, коли дуже багато ігор. Сашко у відмінному стані, приїхав із хорошим настроєм, як і всі інші наші футболісти.