Козловського можуть довічно дискваліфікувати за образу судді
Футбол України 545 9 Жовтня, 10:41

Президент «Руху» втретє грубо порушив Дисциплінарні правила УАФ.

Президент «Руху» Григорій Козловський може отримати довічну дискваліфікацію за образу судді після кубкового матчу з «Маріуполем» (0:1).

Нагадаємо, після зустрічі з «Маріуполем» Козловський сказав в інтерв'ю прес-службі «Руху» такі слова: «Усі вболівальники кричали, що суддя - [лайка]. Мені як президенту складно не погодитися з цим: суддя - [лайка]».

Згідно Дисциплінарних правил УАФ, на подібні висловлювання в ЗМІ повинен реагувати безпосередньо КДК, і зараз дисциплінарний орган збирає всю інформацію, готуючи матеріали для прийняття рішення.

З 2016 за погрозу арбітрам також після кубкового матчу проти столичного «Арсеналу» Козловський отримав рік бану, який згодом апеляційний комітет скоротив наполовину. Також президент «Руху» вибігав на поле в матчі з «Жемчужиною», конфліктував з арбітрами, за що був дискваліфікований на 2 роки.

За інформацією джерела, Козловського можуть дискваліфікувати довічно і оштрафувати на велику суму. Раніше за подібні слова на адресу арбітра Микола Павлов отримав два роки дискваліфікації.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100