Нова партія квитків на матч Україна — Португалія надійшла у продаж

Збірна України 9 Жовтня, 18:14 945
Нова партія квитків на матч Україна — Португалія надійшла у продаж
Сьогодні у продаж надійде нова партія квитків на поєдинок відбірного турніру Євро-2020 між національними збірними України та Португалії, який відбудеться 14 жовтня на НСК «Олімпійський».

Нагадуємо, що в рамках програми квиткового Fair Play прийнято рішення збільшити кількість партій продажу квитків, що спростить процедуру перевірки й контролю їхньої реалізації та мінімізує ризики викупу білетів перекупниками. Попередні партіі квитків на поєдинок із Португалією надходили у продаж 6-го та 8 жовтня.

Нагадуємо, що єдиним сервісом, де ви можете легально придбати квитки на матчі збірної України, є сайт ticketsbox.com. Перепродаж таких квитків заборонено в будь-якому форматі!

Для перевірки квитків сервіс ticketsbox.com створить кризовий центр, який розпочне роботу в суботу, 12 жовтня, на території НСК «Олімпійський» і працюватиме до 14 жовтня включно. Увага! Відвідати кризовий центр варто лише тим, хто придбав квиток у перекупників! При собі необхідно мати посвідчення особи та куплений квиток.

Також нагадуємо, що паралельно триває продаж квитків на матч Україна — Литва, який відбудеться 11 жовтня на ОСК «Металіст» у Харкові. Квитки ще є у продажу, тому ви маєте шанс підтримати збірну в надважливому матчі відбору Євро-2020.

Але знову ж таки застерігаємо вас уникати пропозицій перекупників та не сприяти створенню ними додаткового ажіотажу та навантаження на сайт ticketsbox.com. Адже саме перекупники обмежують вас у доступі до вільного придбання квитків на матчі збірної, наражаючи вас на ризик втрати і коштів, і можливості підтримати улюблену команду на стадіоні.