Україна — Литва. Прогноз і ставки Ігоря Циганика
Футбол України 521 10 Жовтня, 21:56

Відомий український журналіст та коментатор Ігор Циганик зробив прогноз на матч у рамках сьомого туру кваліфікації на чемпіонат Європи-2020.

У Харкові на стадіоні ОСК «Металіст» зустрінуться збірні України та Литви. Наш експерт вважає, що команда Шевченка переможе та заб’є в обох таймах, а один з голів на свій рахунок запише Яремчук.

Це класний матч! Це мій любимий матч! Приймаємо Литву в Харкові. Хочу сказати, що перемога в цьому матчі на серйозний відсоток піднімає наші шанси на те, щоб вийти на чемпіонат Європи 2020 року. Всі розуміють, що відпустити такий шанс – нереально. Найголовніше, щоб це усвідомлювати футболісти, щоб шапками не вирішили закидати литовців.

Розраховую, що Україна впевнено переможе та заб’є в обох таймах. Зроблю ставку, що відзначиться Роман Яремчук, який перебуває в чудовій формі. Литва – не той суперник, який може створити проблеми збірній України.

Не думаю, що команда Шевченка буде відверто берегти сили на поєдинок з Португалією. Можна їх так поберегти, що їх остаточно недобережемо. З литовцями треба вирішувати одне завдання, з португальцями – інше. Не забувайте також, що потім іще буде зустріч з Сербією.

Не вважаю, що буде простий матч. Не впевнений, що все нам легко вдасться. Це буде достатньо складно й непросто. Жодної ротації не буде. Гадаю, що два матчі зіграємо приблизно двома складами з обойми в 12-13 гравців.

До речі, всі розмови про Шевченка та «Мілан» – це все брехня. Так і напишіть. Андрій Миколайович дружить з Мальдіні ще з часів виступів у Італії, тому їхні зустрічі ще ні про що не говорять. Це все на даному етапі несерйозно. Не вірю, що зараз Шевченко очолить «Мілан». Що буде після чемпіонату Європи – це вже інше питання.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100