Флеш-коментар Андрія Шевченка

Збірна України 12 Жовтня, 00:00 1606
Флеш-коментар Андрія Шевченка
Наставник збірної України Андрій Шевченко прокоментував перемогу над Литвою (2:0).

- Я задоволений грою, хлопці дуже професійно підійшли до неї. Я готував їх до того, що не можна допускати осічок. Ми повинні були домогтися перемоги. Повністю контролювали гру. Мене надихає, що хлопці зіграли збалансовано. Хотілося б забити більше, але ми й позаду зіграли без помилок. Лише наприкінці матчу у литовців був напівмомент.

- Чи було завдання забити швидкий гол?

- Не було завдання кудись поспішати. У нас хороші гравці, які при чіткій організації гри знайдуть дірки між лініями та зможуть створити моменти. Коли поспішаєш, часто обрізаєшся. Потрібно було тримати правильний ритм і баланс гри. Хлопці з цим впоралися.

- Чи підказували ви Маліновському перед гольовим стандартом?

- Поле було слизьким, і я попросив бити в кут, де стоїть воротар, щоб гравці йшли на добивання. Руслан чудово виконує стандарти, це ні для кого не секрет.

- Чому у стартовому складі з'явився Мораєс, а не Яремчук?

- Проводити ігри через два дні на третій дуже складно. Тому я пояснив команді, що буду робити заміни. Нас очікує дуже складний матч із Португалією.

- Україна вже буде представлена на Євро?

- У нас попереду ще два матчі, будемо їх грати. Якщо будемо достойні вийти на турнір, то ми вийдемо. Вихід із першого місця? Для мене головне завдання - це вийти на Євро. Важливо показати відмінний футбол, а далі будемо дивитися. Не завжди рахунок відображає картину гри.

- Що можете сказати футбольній України перед матчем із Португалією?

- Ми давно не грали в Києві. Знаю, що вже багато квитків продано. Більш ніж впевнений, що нас очікує відмінна підтримка. Якщо хтось ще без квитка - купуйте білети та приходьте на матч, - сказав Андрій Миколайович в ефірі каналу «Футбол 1».