Едуард Соболь: «Тільки після фінального свистка видихнули і змогли порадіти»

Збірна України 12 Жовтня, 00:39 928
Едуард Соболь: «Тільки після фінального свистка видихнули і змогли порадіти» | 19-27
Захисник збірної України Едуард Соболь прокоментував перемогу України над Литвою в матчі відбору на Євро-2020 (2:0).
«Ми зробили гарну роботу і здобули результат. Всі задоволені, тепер готуємося до Португалії.

Уся команда була заряджена, хотіла забити швидкий м'яч, показувати свою гру. Хлопці прагнули грати вперед, знаходити вільні зони і загострювати гру. У другому таймі були зміни, на мій фланг вийшов Коноплянка. Він грав ближче до воріт суперника, а я був у центрі, страхував позаду. Це тренерська установка, щоб я грав акуратніше в обороні.

Коли Маліновський забив зі штрафного, стало легше за рахунку 2:0. Ми більше контролювали потім м'яч. Всі були сконцентровані та грали до останньої хвилини. Тільки після фінального свистка видихнули і змогли порадіти», - сказав Соболь в ефірі каналу «Футбол 1».