12/10/2019 22:34 325

Збірна України прибула до столиці та розпочинає підготовку до Португалії

​Як і було заплановано, після обіду та невеликого відпочинку синьо-жовті залишили свою харківську резиденцію — Superior Golf @ Spa Resort, що упродовж шести днів був їхньою затишною домівкою.

Щирі слова подяки персоналу, які хлопці говорили на прощання, — яскраве свідчення того, що національна команда почувалася тут як удома. Насправді кращі умови для сконцентрованої підготовки до матчів важко й знайти, свідченням чого є переможні результати збірної на Слобожанщині.

Чартер зі збірниками на борту вилетів із Харкова відповідно до графіка — о 17.30. А вже за 45 хвилин літак приземлився у столичному аеропорту Жуляни. Ще якихось 15 хвилин автобусом — і синьо-жовті вже у готелі «Опера», який, до слова, уперше приймає головну команду країни. Однак футболісти тут гостюють доволі часто: скажімо, донецький «Шахтар» традиційно використовує «Оперу» для заїзду перед іграми в Києві. А от ще один цікавий факт — саме в цих апартаментах торік зупинялися перед переможним для них фіналом Ліги чемпіонів футболісти мадридського «Реалу».

Сьогодні синьо-жовті повечеряли й відправилися відпочивати з дороги. Заключні приготування до вирішального бою з Португалією відбудуться завтра: теоретичні заняття — упродовж дня, а практичні — о 19.00 на полі НСК «Олімпійський».

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше