Леонід Буряк: «При всій повазі до Португалії, збірна України - фаворит в цьому матчі»

Збірна України 13 Жовтня, 20:54 1352
Леонід Буряк: «При всій повазі до Португалії, збірна України - фаворит в цьому матчі»
Колишній тренер збірної України та київського «Динамо» Леонід Буряк поділився із 1927.kiev.ua очікуваннями від матчу Україна - Португалія.

— Хто, на Вашу думку, фаворит у протистоянні України та Португалії?

— При всій повазі до Португалії, наша збірна грає зараз досить добре, матч у домашній, тому, я вважаю, що збірна України - фаворит в цьому протистоянні. Можна говорити про що завгодно, але нас цікавить нинішній стан команди суперника. Я багато разів грав проти Португалії і знаю, що таке «португальський футбол». Так, з ними грати складно, але якщо взяти останні матчі, то вони виглядають не зовсім переконливо. Це команда зі своїми «зірками».

Наша збірна зараз виглядає досить пристойно – збалансований склад. Якби там не було, потрібно ставити крапку. Зроблена велика справа, але все оцінюватимуть по останній грі. Багато речей можна проаналізувати і подивитися на фоні такого суперника, як виглядає наша команда. Це важливе протистояння, яке, напевно, визначить перше місце у групі.

— Багато уваги на себе завжди привертає Кріштіану Роналду. Чи матиме він «опікунів»?

— В цьому геніальність Роналду - він може нав'язувати свою гру супернику. Кріштіану відбирає, завершує, створює, загострює. Всі його регалії - заслуга таланту і майстерності. Проти Роналду всім грати важко - для наших хлопців це серйозний опонент. Він - лідер, але португальці діятимуть, як єдине ціле. Так само потрібно зіграти і збірній України, щоб нейтралізувати і Роналду, в тому числі.

— З яким рахунком завершиться це протистояння?

— Не хочу загадувати. Можна сказати напевно, що обом командам потрібна перемога. При цьому, збірна України поки що не команда такого рівня, що може управляти процесом - зіграти на нічию чи виграти. Нам потрібно налаштовуватися тільки на перемогу. Надіюсь, що побачу безкомпромісний футбол.

Розмовляв Микола Тимощук