Петраков: «Попереджав Супрягу, що «Динамо» – не його команда»

Динамо Київ 14 Жовтня, 09:27 837
Петраков: «Попереджав Супрягу, що «Динамо» – не його команда»
Головний тренер збірної України U-17 Олександр Петраков поділився думкою про гравців збірної U-20, яка стала чемпіоном світу.
«Я за них переживаю, але від мене нічого не залежить. Все залежить від них. Вони перебувають в клубах. Якщо вони там добре виглядають, я думаю, що жоден тренер не дозволить їх не поставити. Значить ті, кого не ставлять, поводяться неправильно. Відверто кажучи, їм необхідна довіра.

До кожного футболіста потрібен індивідуальний підхід. Їх треба знати. Для того, щоб когось дізнатися, треба з ними прожити разом, попрацювати. Я з ними скільки років прожив. У мене і моменти були важкі з Супрягою. Я йому напихав пристойно, він мало не плакав. Але ми знайшли з ним точки дотику. Він ніколи не ображався, все завжди було прозоро. Я ніколи не говорив за спиною. Хто був винен, я все говорив в очі.

Він своєрідний хлопець. Тому до Супряги потрібен чистий, індивідуальний підхід. Я йому відразу говорив, що Динамо не його команда. Але це його вибір, він послухав. Правда, він там нічого сам не вирішував», – поділився Петраков в ефірі передачі Профутбол.