Збірна України у меншості здолала чемпіонів Європи

Збірна України 14 Жовтня, 23:42 4825
Збірна України у меншості здолала чемпіонів Європи | 19-27
Підопічні Шевченка втримали переможний рахунок.

У матчі 8 туру кваліфікації Євро-2020 з футболу збірна України приймала Португалію.

Збірна України відкрила рахунок на шостій хвилині матчу. Після подачі Марлоса з кутової позначки послідував удар по воротах гостей - голкіпер парирував удар Кривцова, але першим на добиванні був Яремчук - 1:0.

А на 27-ій хвилині зустрічі подвоїв рахунок Ярмоленко, який результативно замкнув передачу Миколенка. Це сталося на 27-ій хвилині матчу.

До перерви гості мали пару моментів, але надійну гру продемонстрував голкіпер збірної України Пятов.

На другий тайм матчу португальці вийшли налаштованими зіграти гандикап. На 52-ій хвилині матчу Пятов парирував підступний удар Роналду. У середині тайму Фернандеш з близької відстані пробив вище воріт. А на 72-ій хвилині у суперечливій ситуації після певної паузи арбітр призначив пенальті і показав друге попередження Степаненку.

Збірна України залишилася у меншості, а Роналду скоротив відставання у рахунку до мінімуму.

Коваленко, а не Мораєс, замінив Яремчука. Блискуче закидання з глибини, Роналду не помічає опору Матвієнка, але з кількох метрів не може прошити Пятова. Удар Пепе після кутового. Постріл Кріштіану здалеку. Це вже не так небезпечно.

Коноплянка двічі поспіль програв дуель Пепе. Бернарду Сілва проявив свого роду неповагу, нахабно пішовши на всю оборону українців, ніби це якийсь Уотфорд – перехопили вже у штрафному. Оце так. Повозили українці португальців на їхній половині, а Ярмоленко ледь третій не забив – таки не дали пробити. Надзвичайно гідно б'ються «синьо-жовті» в меншості, намагаються контролювати, а не відсиджуватися! Доводиться здалеку пробивати гостям. Роналду пробиває з межі воротарського. Пятов парирує, а потім не дозволяє добити Пепе. Миколенка падає без сили і з судомами. Данілу здалеку стріляє в поперечину. Просто фантастичний кінець зустрічі.