«Україна – це Європа», – найстаріше спортивне видання Росії анонсувало провокативну обкладинку свіжого номера

Футбол України 16 Жовтня, 14:57 1551
«Україна – це Європа», – найстаріше спортивне видання Росії анонсувало провокативну обкладинку свіжого номера
На північний схід від України триває спалах істерії через успіх «синьо-жовтої» збірної та висловлювання українського форварда Романа Яремчука.

Додала палива у вогонь редакція щоденної газети «Советский спорт». Тамтешні журналісти присвятили першу шпальту збірній України. Макет свіжого номера з'явився у твіттері видання.

До світлини з радісними гравцями «синьо-жовтих» додається і напис українською мовою з одним із гасел Революції гідності – «Україна – це Європа». Така обкладинка російського ЗМІ розгорнуло дискусію із «братніми» коментарями на адресу газети та українців загалом.

Нагадаємо, що в Росії бурхливо відреагували на слова Романа Яремчука про необґрунтовані амбіції російської збірної після виходу на Євро-2020. Зокрема, на закиди форварда відповіла телеведуча Тіна Канделакі, екс-форвард київського Динамо Сергій Юран та інші діячі.

До слова, саме «Советский спорт» у 1999 році напередодні епічного матчу Росія – Україна випустив скандальну передовицю «Бей, Хохлов», натякаючи на глузливе прізвисько українців за допомогою хавбека місцевої збірної Дмитра Хохлова.