«Порада Ярмоленку – не будь дівчиськом»: Леоненко звернувся до вінгера

Динамо Київ 16 Жовтня, 17:23 3905
«Порада Ярмоленку – не будь дівчиськом»: Леоненко звернувся до вінгера
Колишній гравець «Динамо» і збірної України Віктор Леоненко дав неоднозначну пораду одному з лідерів сучасного складу «синьо-жовтих» – Андрію Ярмоленку.
«Перший гол прийшов зі стандарту. Другий м'яч придумав Миколенко. Це не заслуга Ярмоленка, якого я, звичайно, теж вітаю. Але я йому хочу дати пораду – не треба бути дівчиськом.

Ну, це я образно. Просто не розумію, як він побивався в попередніх матчах, коли не забивав! Ну що це таке? Ти не забив – забув, грай далі! Навіщо заглиблюватися в собі? Думай про гру. А зараз футболісти відразу викладають свої синці та подряпини в інтернет, Instagram або що там ще? У першому таймі португальці майже нічого не створили біля наших воріт. Це, звичайно, тішить. А ось друга половина зустрічі викликає побоювання. З такою перемогою на Євро не поїдеш», – сказав Леоненко у інтерв'ю для російського сайту Спорт-Экспресс.

Нагадаємо, саме Андрій Ярмоленко відзначився переможним голом у ворота Португалії, який дозволив збірній України достроково забезпечити собі місце в основній стадії Євро-2020.